Warsztaty

Pedagodzy

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w Startowa.

Agustin_EgurrolaNADZÓR NAD PROGRAMEM KURSU
Agustin Egurrola

Choreograf, tancerz, pedagog, sędzia taneczny.

Osobowość telewizyjna, juror programu “Dance, Dance, Dance”, przewodniczący jury programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”, juror show “Mam Talent!”, główny choreograf dwunastu edycji “Tańca z Gwiazdami”.

Dyplomowany nauczyciel tańca World Dance and Dance Sport Council, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (specjalizacja – taniec), absolwent Podyplomowych Studiów Menedżerskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Prezes Fundacji “Świat Tańca”, Dyrektor Artystyczny Warszawskiego Festiwalu Tańca, organizator Mistrzostw Świata i Europy w Tańcu Nowoczesnym (Warszawa 2003). 12-krotny Mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich i South-American Show Dance (Mistrzostwa Akademickie, Amatorskich i Zawodowych Par Tanecznych, Krajowe i Międzynarodowe).

Założyciel i choreograf obecnie najlepszej i najpopularniejszej Zawodowej Grupy Tanecznej VOLT. Zespół pracujący pod opieką Agustina Egurroli stał się marką taneczną na bezkonkurencyjnym poziomie, od lat realizując największe wydarzenia telewizyjne, artystyczne i rozrywkowe.

Prowadzone przez niego zespoły oraz prezentowane układy taneczne są niezmiennie bardzo wysoko oceniane. Tylko w 2002 roku dwie, będące pod opieką Agustina Egurroli formacje, zdobyły jednocześnie tytuły Mistrza i Wicemistrza Europy w tańcu nowoczesnym. Sukces ten powtarzają również w Warszawie w kolejnym, 2003 roku zdobywając po raz kolejny tytuły Mistrza i Wicemistrza Europy.

Agustin Egurrola od lat współpracuje z gwiazdami polskiej i światowej sceny. Tworzył oprawę choreograficzną do najważniejszych przedsięwzięć artystycznych, telewizyjnych, filmowych i rozrywkowych w Polsce. To on przygotowuje bezkonkurencyjne choreografie do wielkich międzynarodowych wydarzeń sportowych, jak Mistrzostwa Świata FIVB czy Finał Ligi Mistrzów UEFA, do wyjątkowych projektów teatralnych, jak choćby musical „Chicago” wystawiany przez Warszawski Teatr Komedia czy opera „Czarodziejski Flet” w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Jest także twórcą choreografii do najpopularniejszych programów telewizyjnych, jak „X Factor”, „Mam Talent!” czy „The Voice of Poland”.

Joanna_SzokalskaKIEROWNIK KURSU
Joanna Szokalska

Jest dyplomowanym nauczycielem tańca World Dance and Dance Sport Council ze stopniem Licentiate, posiada tytuł Instruktora Sportu, przyznany przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego.

Wraz z Partnerem, Agustinem Egurrolą, tworzyli najlepszy duet taneczny w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. Joanna zdobyła 12 tytułów Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich- Amatorskich i Zawodowych Par Tanecznych w tańcach latynoamerykańskich oraz w South-American Show Dance. Jest kilkukrotną finalistką Mistrzostw Europy i Świata Zawodowych Par Tanecznych, medalistką najważniejszych na świecie turniejów tanecznych.

Joanna jest również choreografem wielu edycji programu “You Can Dance – Po prostu tańcz!”, oraz pierwszej edycji programu „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami” w telewizji Polsat.

Przez wiele lat choreograf i trener jednej z najbardziej utytułowanych juniorskich grup tanecznych – Luz, która pod jej kierunkiem osiągnęła najwyższe laury turniejowe. Przez kilka lat z rzędu niepokonana w federacyjnych Mistrzostwach Polski Formacji Tanecznych w tańcach dyskotekowych, dwukrotne vice mistrzostwo Świata Formacji Tanecznych IDO w kategorii Disco Show oraz hip hop.

Przez wiele lat sędzia taneczny: krajowy – z 1 kategorią sędziowską (Polskie Towarzystwo Taneczne i Polskie Zawodowe Stowarzyszenie Taneczne) oraz międzynarodowy (International Dance Organization oraz World Dance and Dance Sport Council).

 

Podczas XIV edycji Kursu Instruktorskiego zajęcia poprowadzą:

 

Katarzyna_MieczkowskaKatarzyna Mieczkowska
(opiekun specjalności taniec jazzowy)

– podstawy tańca modern,
– historia tańca jazzowego,
– podstawy tańca jazzowego,
– metodyka nauczania i technika tańca jazzowego na poziomie podstawowym i zaawansowanym

W 2008 roku ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, na wydziale Nauk Pedagogicznych, kierunek Pedagogika, zakres lokalna polityka edukacyjna. W 2011 roku ukończyła Akademię Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, wydział Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki I Edukacji Artystycznej, kierunek Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej, specjalność choreografia i techniki tańca. Posiada duże doświadczenie i sukcesy w pracy trenerskiej – jej zespół zdobył w ostatnim roku Mistrzostwo Polski i Vice Mistrzostwo Europy.

Od kilku edycji Katarzyna jest choreografem programu telewizji Polsat „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Klaudia Koruba
(opiekun specjalności taniec hip hop)

– historia tańców ulicznych,
– podstawy tańca hip hop i innych tańców ulicznych,
– technika tańca hip hop, metodyka nauczania party dances na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika Opiekuńczo Wychowawcza z Ustawodawstwem Rodzinnym. Trener Tańca Sportowego: uprawnienia wydane przez Wyższą Szkołę Kultury Fizycznej i Turystyki Im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie. Sędzia I kategorii w Polskiej Federacji Tańca, Sędzia tańca nowoczesnego w Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego.

Doświadczony instruktor i trener tańca jednego z czołowych dziecięcych zespołów tanecznych. Jako trenerka ma na swoim koncie tytuły: Vice Mistrza Europy formacji Federacji ZNTS, Vice Mistrza Polski formacji Federacji ZNTS, Vice Mistrza Polski i Europy duetu Federacji IDO. Widzom telewizji TVN Klaudia jest znana jako finalistka IV edycji programu TVN „You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Swoje umiejętności w zakresie tańca hip hop pogłębiała w jednej z najlepszych szkół tańca na świecie – Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Ponadto może pochwalić się bardzo dobrą metodyką prowadzenia zajęć z dorosłymi tancerzami.

karolina_kroczakKarolina Kroczak

– kompozycja tańca
– partnerowanie w tańcu

Ukończyła studia z zakresu antropologii kultury. Od 2002 jest nauczycielem tańca współczesnego, partneringu i improwizacji.
Jest uznanym choreografem. Tworzy niezapomniane choreografie teatralne (m.in. m.in. dla Teatru Zawirowania) i telewizyjne ( m.in. dla programu You Can Dance – Po prostu tańcz! (sezon 5,6,7 i 8) dla telewizji TVN, czy Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami (sezon 2,3 i 4) dla telewizji Polsat).

Karolina to również wybitna tancerka. Tańczyła w spektaklach, do których choreografie tworzyli m.in. przez Nadar Rosano, Anna Godowska, Tomasem Nepsinskym, Daniel Abreu, Daniela Merlo, Juan de Torres, Jaro Vinarsky, Hilke Diemer.

Karolina jest znanym autorytetem w środowisku. Prowadzi warsztaty i szkolenia w całej Polsce i za jej granicami.

 

Magdalena_WasilewskaMagdalena Wasilewska

– metodyka prowadzenia zajęć tanecznych z dziećmi

Magdalena ukończyła studia wyższe magisterskie na Wydziale Nauk o Wychowaniu oraz Pedagogiki Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada Dyplom MEN z tytułem Menedżera Sportu. Jest także sędzią 1 kategorii Polskiej Federacji Tańca, sędziując najwyższe rangą turnieje w Polsce.

Magdalena jest także choreografem i trenerem jednej z najbardziej utytułowanych dziecięcych formacji tanecznych w Polsce, z którą niejednokrotnie zdobywała tytuły Mistrzów Polski i Mistrzów Świata.

Tworzy również choreografie do dziecięcych pokazów mody oraz wydarzeń sportowych i kulturalnych z udziałem dzieci.

Magdalena jest współtwórcą marki EGURROLA DANCE KIDS. Począwszy od doboru kadry instruktorskiej przez szkolenie instruktorów, czuwanie nad ich rozwojem i poziomem nauczania, skończywszy na stworzeniu autorskich programów nauczania oraz tworzeniu nowych projektów dedykowanych dzieciom.

Obecnie pracuje jako metodyk w wiodącej na rynku szkole tańca dla dzieci.

Dzięki swoim kwalifikacjom w zakresie merytoryki i metodyki prowadzenia zajęć tanecznych, a także psychologii wieku dziecięcego oraz pedagogiki, jest uznanym autorytetem w środowisku. Przygotowuje materiały metodyczne i merytoryczne niezbędne do pracy instruktorów, opracowuje strategię produktową, czuwa nad właściwym poziomem i kierunkiem edukacji tanecznej.

agata_pankowskaAgata Pankowska

– rytmika i umuzykalnienie

Absolwentka specjalności Rytmika Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Choreografii i Teorii Tańca na tej samej uczelni. UkończyłaProfessional Dance Training Program Art Factory International VIII w Bolonii. Tańczyła między innymi w spektaklach Warszawskiego Teatru Tańca, Kittyking Company, Teatru Tańca Zawirowania, Extraleben Company czy w repertuarze Ultima Vez (w choreografii Eduardo Torroja). Swoje prace choreograficzne pokazywała m.in. na festiwalu Warsaw Dance Days, w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach czy w Hellerau – European Center for the Arts w Dreźnie. W różnorodnych projektach artystycznych tańczyła w Polsce, Niemczech, Luksemburgu, Portugalii i Włoszech. W 2018 roku otrzymała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego “Młoda Polska”. Od 2014 roku wykłada przedmiot technika ruchu i kompozycja ruchu na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina, gdzie łączy swoje wykształcenie muzyczne i taneczne w pracy ze studentami specjalności Rytmika. W 2015 roku rozpoczęła pracę w Zespole Szkół Muzycznych nr 4. w Warszawie gdzie uczy przedmiotów technika ruchu, rytmika oraz improwizacja fortepianowa. Interesuje się łączeniem muzyki i ruchu w improwizacji i choreografii. Gra, komponuje i improwizuje na fortepianie.

 

andrzej_wołoszAndrzej Wołosz

– podstawy tańców narodowych

Dyplomowany instruktor tańca i choreograf specjalizujący się w Polskich Tańcach Narodowych i Polskich Tańcach Regionalnych. Wyróżniony dyplomem Ministerstwa Kultury i Sztuki. Współpracował przy tworzeniu wielu występów i programów dla Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI, prezentowanych na największych scenach w kraju i za granicą.

Andrzej jest autorem widowiskowych choreografii prezentowanych w ostatniej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Współpracuje z wieloma zespołami zarówno polskimi, jak i spoza naszego kraju.

Maksim Woitiul

– taniec klasyczny

Pochodzi z Białorusi, ukończył Państwową Szkołę Baletową w Mińsku jako absolwent klasy Aleksandra Koliadenko. Od 1988 roku występował w balecie Teatru Wielkiego – Opery Narodowej jako solista a dwa lata później otrzymał tytuł pierwszego solisty. W sezonie 2001-2002 był solistą Narodowego Baletu Kanady w Toronto, a od 2009 roku jest pierwszym solistą Polskiego Baletu Narodowego.

Widzowie Teatru Wielkiego mogli podziwiać go m.in. w „Jeziorze łabędzim”, „Dziadku do orzechów”, „Cudownym mandarynie”, „Romeo i Julii” czy „Śpiącej królewnie”. Współpracował z wybitnymi choreografami z całego świata, a teraz sam dzieli się swoją wiedzą na temat tańca klasycznego.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Egurrola Dance Studio

Wybierz swoją lokalizację

Warszawa

 • Blue City

  Al Jerozolimskie 179
 • Bródno

  GALERIA RENOVA, ul. Rembielińska 20
 • Ochota

  ul. Żwirki i Wigury 99A
 • Praga

  UL. OSTROBRAMSKA 75C
 • Śródmieście

  Al. Jerozolimskie 91
 • Tarchomin

  GALERIA PÓŁNOCNA, ul. Światowida 17
 • Wawer

  FERIO WAWER, ul. Szpotańskiego 4

Konstancin-Jeziorna

Łódź

Grodzisk Mazowiecki

Wrocław

Kraków

Katowice