Kierownik recepcji
Data publikacji: 01.09.2023
Miejsce pracy: Warszawa - Wawer / Łódź
Rodzaj pracy: pełny etat
Tryb pracy: stacjonarny
Forma zatrudnienia: do uzgodnienia

Wymagane umiejętności

  • Zarzędzanie zespołem
  • Obsługa klienta
  • Organizacja pracy
Wymagania
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w obsłudze Klienta i w sprzedaży
  • dyspozycyjność - jesteśmy otwarci również w weekendy
  • samodzielności w podejmowaniu decyzji oraz w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista – w końcu to głównie praca z ludźmi
  • język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację
Zakres obowiązków
  • aktywna sprzedaż oraz promowanie oferty Egurrola Dance Studio
  • dbałość o najwyższy poziom obsługi Klientów w oparciu o obowiązujące standardy
  • kompleksowe zarządzanie zespołem recepcji oraz rekrutacja
  • motywowanie zespołu i budowanie pozytywnej atmosfery
  • nadzór nad rozliczeniami finansowymi szkoły i poprawnym obiegiem dokumentów w oparciu o obowiązujące standardy
  • aktywny udział w kampaniach i eventach organizowanych przez Egurrola Dance Studio
Oferujemy
  • stabilna praca w firmie będącej liderem w swojej branży – istniejemy już 30 lat!
  • udział w unikatowych projektach i we współtworzeniu strategii firmy, bo Twoje zdanie jest dla nas ważne
  • szereg szkoleń i możliwości, bo chcemy, abyś rozwijał/a się razem z nami
  • miła atmosfera pracy w młodym, dynamicznym zespole – lubimy się integrować
  • bezpłatny kurs tańca, abyś mógł/mogła połączyć pracę z pasją

Aplikujesz na stanowisko Kierownik Recepcji

    Dane osobowe

    Informacje dodatkowe

    Administratorem Twoich danych osobowych jest EGURROLA DANCE STUDIO – Augustin Marek Egurrola z siedzibą w Warszawie (02-089)…Więcej informacji

    nie zgadzam się zaakceptuj