Zespoły

Osiągnięcia

osiagniecia

2018/2019 rok

– II miejsce w kategorii formacje disco danace juniorzy na Mistrzostwach Polski IDO Disco Dance
– I miejsce w kategorii showcases urban pop 12-15 lat na Mistrzostwach Polski Disco Dance federacji WADF w Inowrocławiu
– IV miejsce w kategorii small team urban pop 12-13 lat na Mistrzostwach Polski Disco Dance federacji WADF w Inowrocławiu
– III miejsce – w kategorii small team urban pop 14-15 lat na Mistrzostwach Polski Disco Dance federacji WADF w Inowrocławiu
– nagroda Grand Prix Turnieju Tańca „Chance For Dance” w Toruniu
– I miejsce w kategorii formacje disco dance juniorzy na turnieju tańca „Chance For Dance” w Toruniu
– III miejsce w kategorii mini formacje disco dance juniorzy na turnieju tańca „Time for Dance” w Legionowie

Rok 2016/2017
– II miejsce na Mistrzostwach Polski federacji WADF w Inowrocławiu
– III miejsce na Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza w Białych Błotach
– II miejsce na Mistrzostwach Polski Disco Dance federacji IDO w Karczewie

Rok 2015/2016

– I miejsce w kategorii formacje disco dance 12-15 lat na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza
– II miejsce w kategorii formacje urban pop 12-15 lat na Mistrzostwach Polski federacji WADF w Inowrocławiu
– II miejsce w kategorii formacje disco dance 12-15 lat na Krajowych Mistrzostwach federacji IDO w Zielonce

Rok 2014/2015

– III miejsce w kategorii formacje disco dance 12-15 lat na Mistrzostwach Polski federacji IDO w Karczewie
– I miejsce w kategorii formacje disco dance junior na Mistrzostwach Europy federacji ZNTS w Łowiczu
– I miejsce w kategorii formacje disco 12- 15 lat na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza w Białych Błotach
– I miejsce w kategorii formacje disco 12-15 lat na Otwartym Turnieju Tańca Nowoczesnego w Łosicach

Rok 2013

– I miejsce w kategorii formacje disco show junior na Otwartym Pucharze Polski w Tańcu Nowoczesnym w Inowrocławiu
– I miejsce w kategorii formacje disco dance junior na Mistrzostwach Ekstraklasy federacji ZNTS w Łodzi

Rok 2012

– Mistrzostwo Świata w kategorii formacje disco dance junior na MŚ IFMD w Veszprem na Węgrzech
– Mistrzostwo Świata w kategorii mini formacje disco dance junior na MŚ IFMD w Veszprem na Węgrzech
– Mistrzostwo Polski w kategorii formacje disco dance junior na MP ZNTS w Teresinie
– I miejsce w kategorii formacje disco show junior na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Białych Błotach
– I miejsce w kategorii mini formacje disco show junior na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Białych Błotach
– I miejsce w kategorii formacje disco show junior na Otwartym Pucharze Polski w Tańcu Nowoczesnym w Inowrocławiu
– I miejsce w kategorii mini formacje disco show junior na Otwartym Pucharze Polski w Tańcu Nowoczesnym w Inowrocławiu
– I miejsce w kategorii formacje disco show junior na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Dobrzyniu nad Wisłą
– I miejsce w kategorii mini formacje disco show junior na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Dobrzyniu nad Wisłą

Rok 2011

– Mistrzostwo Świata w kategorii formacje disco dance junior na Mistrzostwach Świata IFMD w Veszprem na Węgrzech
– I wicemistrzostwo świata w kategorii miniformacje disco dance junior na Mistrzostwach Świata IFMD w Veszprem na Węgrzech
– I miejsce w kategorii formacje disco dance do 15 lat na XII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza
– I i III miejsce w kategorii miniformacje disco dance do 15 lat na XII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza

Rok 2010

– Mistrzostwo Świata IFMD w kategorii formacje disco dance juniorów na Mistrzostwach Świata IFMD w Łodzi
– I miejsce w kategorii disco dance na Otwartych Mistrzostwach Polski IFMD w Łodzi
– II miejsce na Otwartym Puchrze Polski w Inowrocławiu w kategorii miniformacje Disco Dance juniorzy
– I miejsce w kategorii formacje disco dance juniorzy na Mistrzostwach Ekstraklasy ZNTS w Tańcu Sportowym w Teresinie
– II miejsce w kategorii miniformacje disco dance juniorzy na Mistrzostwach Ekstraklasy ZNTS w Tańcu Sportowym w Teresinie
– I miejsce w kategorii disco dance na XI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza

Rok 2009

– II miejsce w kategorii disco dance na X Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza
– II miejsce na Otwartym Pucharze Polski w Inowrocławiu
– białe skrzydła na Ogólnopolski Meetingu Zespołów Tańca Nowoczesnego w Poznaniu “Flying Dancemania”
– III miejsce na turnieju tańca nowoczesnego Open Cup Łódź 2009

Rok 2008

– I miejsce formacji na Otwartym Pucharze Polski w stylu disco dance
– I miejsce miniformacji na Otwartym Pucharze Polski w stylu disco dance
– II miejsce miniformacji na Mistrzostwach Polski w stylu disco dance
– II miejsce miniformacji na Ogólnopolskim Konkursie Tańca Nowoczesnego w stylu disco dance

Rok 2007

– III miejsce formacji na Mistrzostwach Polski w stylu disco dance
– V miejsce miniformacji na Mistrzostwach Polski w stylu disco dance
– II miejsce dla Agaty Ganclerz i Aleksandry Molak na Otwartych Mistrzostwach Polski
– VI miejsce dla Magdaleny Gałeckiej i Marty Popiołek na Otwartych Mistrzostwach Polski
– VII miejsce dla Amandy Pochelskiej i Aleksandry Raczyńskiej na Otwartych Mistrzostwach Polski
– VI miejsce dla Dominiki Marszałek i Sonii Szuby na Mistrzostwach Polski w stylu disco dance
– III miejsce dla Agaty Ganclerz na Otwartych Mistrzostwach Polski w stylu disco dance
– VI miejsce dla Amandy Pochelskiej na Otwartych Mistrzostwach Polski w stylu disco dance
– VI miejsce dla Anny Smyczyńskiej na Mistrzostwach Polski Solo Freestyle

Rok 2006

– I miejsce formacji na Mistrzostwach Polski w stylu disco dance
– I miejsce miniformacji na Mistrzostwach Polski w stylu disco dance
– Wicemistrzostwo miniformacji Polski w hip hopie
– I miejsce miniformacji na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Mikołajkach “World Dance Week” w hip hopie
– III miejsce i brązowy medal dla Weroniki Zielińskiej i Dominiki Łukasiak na Mistrzostwach Polski w hip hopie
– III miejsce i brązowy medal dla Pauli Leśniewskiej i Kingi Jaczewskiej w hip hopie na Międzynarodowym Festiwalu Tańca w Mikołajkach “World Dance Week”
– VII miejsce dla Marcina Barańskiego na Mistrzostwach Polski w stylu disco dance

Rok 2005

– Mistrzostwo Polski w stylu disco dance
– Wicemistrzostwo Polski w hip hopie
– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco dance
– I miejsce na Mistrzostwach Polski w hip hopie
– III miejsce dla Dominiki Spahić na Mistrzostwach Polski w stylu disco dance

Rok 2004

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco dance
– III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu hip hop
– VII miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w stylu disco dance
– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco dance
– VIII miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w stylu disco dance
– VII miejsce dla Olgi Piotrowskiej i Joanny Sobczak na Mistrzostwach Świata Juniorów w stylu disco dance

Rok 2003

– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco dance
– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco show
– V miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w stylu disco dance
– VI miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w stylu disco dance
– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco dance
– II miejsce dla Joanny Kołodziejczyk na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco show
– II miejsce dla Joanny Kołodziejczyk na Mistrzostwach Polski w stylu disco dance
– V miejsce dla Joanny Kołodziejczyk na Mistrzostwach Świata Juniorów w stylu disco dance
– II miejsce dla Joanny Kołodziejczyk na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco show

Rok 2002

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco dance
– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco show
– I miejsce na International Polish Trophy Juniorów w stylu disco dance
– I miejsce na Otwartych Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco dance
– III miejsce na International Polish Trophy Juniorów w stylu disco dance dla Joanny Kołodziejczyk i Aleksandry Napiórkowskiej
– V miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco dance dla Joanny Kołodziejczyk i Aleksandry Napiórkowskiej
– V miejsce na International Polish Trophy Juniorów w stylu disco dance dla Olgi Piotrowskiej i Joanny Sobczak
– I miejsce dla Mariusza Stryżko na Pucharze Warszawy Juniorów w stylu disco dance
– II miejsce dla Mariusza Stryżko na International Polish Trophy Juniorów w stylu disco dance
– I miejsce dla Joanny Kołodziejczyk na International Polish Trophy Juniorów w stylu disco dance
– V miejsce dla Joanny Kołodziejczyk na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco dance

Rok 2001

– III miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w stylu hip hop
– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco dance
– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco show
– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu hip hop
– VI miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w stylu disco dance

Rok 2000

– III miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów w stylu disco show
– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco dance
– I miejsce na Pucharze Polski Formacji Free-Style
– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco show
– II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu hip hop

Rok 1999

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco dance
– I miejsce na Pucharze Polski Formacji Free-Style
– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu hip hop

Rok 1998

– I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w stylu disco dance
– “Złoty Aplauz” na Festiwalu Tańca w Koninie

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Egurrola Dance Studio

Wybierz swoją lokalizację

Warszawa

  • Blue City

    Al Jerozolimskie 179
  • Bródno

    GALERIA RENOVA, ul. Rembielińska 20
  • Ochota

    ul. Żwirki i Wigury 99A
  • Śródmieście

    Al. Jerozolimskie 91
  • Tarchomin

    GALERIA PÓŁNOCNA, ul. Światowida 17
  • Wawer

    FERIO WAWER, ul. Szpotańskiego 4

Konstancin-Jeziorna

Łódź

Grodzisk Mazowiecki

Wrocław

Kraków

Katowice