KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM KURSU?
Uczestnikami Kursu Instruktora mogą być osoby posiadające:
– co najmniej średnie wykształcenie (matura nie jest konieczna, wymagane jest świadectwo ukończenia szkoły średniej)
– ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
– zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach, jakie obejmuje kurs
Wymagana jest wysoka sprawność fizyczna i bardzo dobra znajomość i umiejętności techniczne wybranego na specjalizację stylu tańca.
Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat.
PROCEDURA ZAPISU W 3 KROKACH:
1. Opłać udział w kursie zgodnie z podanym na stronie cennikiem przelewem na konto:
Egurrola Dance Studio
Żwirki i Wigury 99A
02-089 Warszawa
ALIOR BANK S.A. 24 2490 0005 0000 4600 8249 3644
Przelew należy opisać (imię i nazwisko, „Kurs Instruktorski”, wybrana specjalizacja)
Organizator ma prawo do nie uwzględnienia przelewów nieopisanych.
Wpłacenie I raty i dołączenie potwierdzenia wpłaty do wypełnionego formularza zgłoszeniowego gwarantuje miejsce na kursie. Pozostałą kwotę można wpłacić tuż przed rozpoczęciem Kursu.
2. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole strony
Uwaga! Nie zapomnij o dołączeniu do formularza potwierdzenia płatności pierwszej raty za kurs, które jest gwarancją rezerwacji. Formularze bez dołączonego potwierdzenia będą traktowane jako nieważne.
3. Skompletuj wymagane dokumenty i weź ze sobą na spotkanie organizacyjne pierwszego dnia kursu:
a) Kserokopia ukończenia szkoły średniej, świadectwo dojrzałości, lub dyplom ukończenia studiów;
b) Kserokopia potwierdzenia wniesienia całości wymaganej opłaty;
c) 2 zdjęcia legitymacyjne (format 3,5 cm x 4,5 cm) czytelnie podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem
d) Wypełnione i podpisane własnoręcznie podanie o przyjęcie na kurs zawierające poświadczenie o znajomości Regulaminu Kursu oraz zobowiązanie do jego przestrzegania. Formularze podania otrzymasz na zebraniu organizacyjnym.
Zebranie organizacyjne odbędzie się pierwszego dnia Kursu – 6 sierpnia 2021 r.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY