Poprzednie edycje naszych tanecznych warsztatów w butach na wysokim obcasie spotkały się z Waszym ogromnym zainteresowaniem!
Dlatego już teraz zapraszamy Was na ich kolejną odsłonę – High Heels Obsession vol. 4! To kolejna okazja, aby zyskać pewność siebie, poczuć się seksownie, kobieco i doskonale bawić się w towarzystwie inspirujących ludzi, którzy pokażą Ci, że praca nad własnym rozwojem przynosi mnóstwo radości i satysfakcji!
Warsztaty poprowadzą:
Katarzyna Mieczkowska – trener formacji V2 i V3, instruktor, choreograf popularnych programów telewizyjnych: “Dance Dance Dance” oraz „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”
Dominika Wyrzykowska – tancerka grupy VOLT, z którą występuje na największych polskich scenach, w programach telewizyjnych i przedsięwzięciach artystycznych
Agata Stanilewicz – instruktorka grup kobiecych Egurrola Dance Studio, zawodowa tancerka tańca towarzyskiego o najwyższej międzynarodowej klasie tanecznej „S”
Michalina Lamprecht – choreograf, instruktor, tancerka prowadząca warsztaty w całym kraju, która szkoliła się m.in. pod okiem najlepszych tancerzy w USA
Program warsztatów:
15:00-16:30 – Michalina Lamprecht: High Heels (technika+choreografia)
16:30-17:30 – Dominika Wyrzykowska: High Heels (choreografia)
17:30-18:30 – Agata Stanilewicz: High Heels (choreografia)
18:30-19:30 – Katarzyna Mieczkowska: Stretching
W czasie High Heels Obsession vol. 4 nauczysz się poruszać na swoich ulubionych butach na wysokim obcasie. Zaczniemy od odpowiedniego przygotowania technicznego. Michalina pokaże Ci, w jaki sposób poruszać się na szpilkach, abyś czuła się komfortowo, a jednocześnie wyglądała pięknie i zmysłowo, a następnie zaprezentuje swoją zjawiskową choreografię.
Kiedy poczujesz się już pewnie, nasze dziewczyny wprowadzą Cię w fantastyczny świat tańca high heels. Nauka choreografii pod okiem Dominiki i Agaty i nie tylko zapewni Ci świetną dawkę zabawy i pozwoli poznać nowe kroki i gesty, ale także zwiększy Twoją pewność siebie!
Dopełnieniem lekcji tańca będą rozluźniające zajęcia ze stretchingu z Kasią, dzięki którym zrelaksujesz się, poczujesz się odprężona i szczęśliwa!
Takie połączenie jest gwarancją ogromnej dawki tańca, inspiracji oraz świetnej zabawy, więc musisz być tam z nami!
Czekamy na Ciebie 24 kwietnia w Egurrola Dance Studio – Śródmieście, Al. Jerozolimskie 91.
Wstęp:
cena promocyjna dla pierwszych 20 osób – 139 zł
cena regularna – 159 zł
INFORMACJE O PŁATNOŚCIACH
Numer konta ALIOR BANK S.A.:
Egurrola Dance Studio
03 2490 0005 0000 4600 7905 8282
Wykonując przelew w tytule należy podać: imię i nazwisko uczestnika, nazwę warsztatów oraz NUMER TELEFONU KONTAKTOWEGO.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się już dziś!
Nie zapomnij o dołączeniu do formularza potwierdzenia płatności, która jest gwarancją rezerwacji miejsca!
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY