Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w Startowa. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Lokalizacje

Roztańczone Urodziny organizujemy w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Konstancinie-Jeziornie oraz Grodzisku Mazowieckim, dzięki czemu bez trudu znajdziesz dogodną lokalizację na przyjęcie:

WARSZAWA:

CH BLUE CITY – Egurrola Dance Kids, Al. Jerozolimskie 179

Koordynator: Paulina Łochowska, e-mail: p.lochowska@egurola.pl

ŚRÓDMIEŚCIE – Egurrola Dance Studio, Al. Jerozolimskie 91

Koordynator: Ada Ilewicz, e-mail: a.ilewicz@egurrola.pl

TARCHOMIN – Egurrola Dance Studio, Galeria Północna, poziom +2, ul. Światowida 17

Koordynator: Dominika Woźniak, e-mail: d.wozniak@egurrola.pl

BRÓDNO – Egurrola Dance Studio, Galeria Renova, poziom +1, ul. Rembielińska 20

Koordynator: Katarzyna Kożuchowska, e-mail: k.kozuchowska@egurrola.pl

WAWER – Egurrola Dance Studio, ul. Szpotańskiego 4

Koordynator: Emilia Bereza-Włodarska, e-mail: e.bereza@egurrola.pl


KONSTANCIN-JEZIORNA:

Egurrola Dance Studio, CH Stara Papiernia, poziom +2, Al. Wojska Polskiego 3

Koordynator: Marta Majchrzak, e-mail: m.majchrzak@egurrola.pl

ŁÓDŹ:

Egurrola Dance Studio, Manufaktura, poziom +2, ul. Drewnowska 58

Koordynator: Martyna Kozłowska, e-mail: m.kozlowska@egurrola.pl

KRAKÓW:

Egurrola Dance Studio, Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34

Koordynator: Natalia Hamryszak, e-mail: n.hamryszak@egurrola.pl

WROCŁAW:

Egurrola Dance Studio, Sky Tower, ul. Powstańców Śląskich 95

Koordynator: Szczepan Rudnicki, e-mail: s.rudnicki@egurrola.pl

KATOWICE:

Egurrola Dance Studio, Silesia City Center, poziom +1, ul. Chorzowska 107

Koordynator: Natalia Stępień, e-mail: n.stepien@egurrola.pl

GRODZISK MAZOWIECKI:

Egurrola Dance Studio, ul. Sienkiewicza 45

Koordynator: Anna Sikorska, e-mail: a.sikorska@egurrola.pl


REZERWACJA TERMINU

W celu rezerwacji terminu i ustalenia szczegółów skontaktuj się z wybranym koordynatorem Roztańczonych Urodzin w Egurrola Dance Studio.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Egurrola Dance Studio

Wybierz swoją lokalizację

Warszawa

  • Blue City

    Al Jerozolimskie 179
  • Bródno

    GALERIA RENOVA, ul. Rembielińska 20
  • Ochota

    ul. Żwirki i Wigury 99A
  • Śródmieście

    Al. Jerozolimskie 91
  • Tarchomin

    GALERIA PÓŁNOCNA, ul. Światowida 17
  • Wawer

    FERIO WAWER, ul. Szpotańskiego 4

Konstancin-Jeziorna

Łódź

Grodzisk Mazowiecki

Wrocław

Kraków

Katowice