Zespoły

Osiągnięcia

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w Startowa. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

osiagniecia

Sezon 2020/2021

– I miejsce i tytuł Mistrzów Polski w kategorii formacje disco dance dzieci na Krajowych Mistrzostwach IDO Disco Dance
– I miejsce i tytuł Mistrzów Polski w kategorii małe grupy disco dance dzieci na Krajowych Mistrzostwach IDO Disco Dance (Luzik 1 “Disco Team”)
– II miejsce i tytuł Vice Mistrzów Polski w kategorii małe grupy disco dance dzieci na Krajowych Mistrzostwach IDO Disco Dance (Luzik 1 “Disco Queens”)

Sezon 2019/2020

– I miejsce w kategorii formacje disco dance dzieci na Mistrzostwach Polski Disco Dance federacji IDO
– I miejsce w kategorii grupy disco dance dzieci na Mistrzostwach Polski Disco Dance federacji IDO (miniformacja “duża”)
– III miejsce w kategorii grupy disco dance dzieci na Mistrzostwach Polski Disco Dance federacji IDO (miniformacja “mała”)
– I miejsce w kategorii Formacje Disco Dance do lat 12 na turnieju United Dance Arena w Mogilnie
– I miejsce w kategorii Showcases Urban Pop Juveniles na WADF World Championchips w Płocku
– I miejsce w kategorii formacje disco dance dzieci na turnieju World Dance Week
– I miejsce crazy crew w kategorii grupy disco dance children na turnieju World Dance Week
– IV miejsce power girls w kategorii grupy disco dance children na turnieju World Dance Week
– VI miejsce mini duża w kategorii grupy disco dance children na turnieju World Dance Week

Sezon 2018/2019

– I miejsce w kategorii formacje disco dance dzieci na Mistrzostwach Polski IDO Disco Dance
– I miejsce w kategorii showcases urban pop 8-11 lat na Mistrzostwach Polski Disco Dance federacji WADF w Inowrocławiu
– I miejsce w kategorii formacje disco dance dzieci na Turnieju tańca „Chance For Dance” w Toruniu

Sezon 2017/2018

– I miejsce i tytuł Mistrza Polski federacji IDO w kategorii formacje disco dance do lat 11 w Warszawie 2018
– II miejsce i tytuł Vice Mistrza Polski federacji IDO w kategorii grupy disco dance do lat 11 w Warszawie 2018
– I miejsce Puchar Kujaw i Pomorza w kategorii formacje disco dance do lat 11 w Białych Błotach 2018
– I miejsce i tytuł Mistrza Polski federacji WADF w kategorii formacje urban pop showcase do lat 11 w Inowrocławiu 2018
– I miejsce i tytuł Mistrza Polski federacji WADF w kategorii small team urban pop do lat 11 w Inowrocławiu 2018

Sezon 2016/2017

– I miejsce i tytuł Mistrza Polski federacji IDO w kategorii formacje disco dance do lat 11 w Karczewie 2017
– I miejsce Puchar Kujaw i Pomorza w kategorii formacje disco dance do lat 11 w Białych Błotach 2017
– I miejsce i tytuł Mistrza Polski federacji WADF w kategorii formacje urban pop do lat 11 w Inowrocławiu 2017
– I miejsce Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w kategorii formacje disco dance do lat 11 w Brodnicy 2017
– V miejsce na Mistrzostwach Świata federacji IDO w kategorii formacje disco dance do lat 11 w Chomutov (Czechy) 2017

Sezon 2015/2016

– I miejsce w kategorii formacje disco dance do 11 lat na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza
– I miejsce w kategorii formacje disco dance do 11 lat na Krajowych Mistrzostwach federacji IDO w Zielonce
– I miejsce w kategorii formacje urban pop do 11 lat na Mistrzostwach Polski federacji WADF w Inowrocławiu

Sezon 2014/2015

– I miejsce w kategorii formacje disco dance do 11 lat na Mistrzostwach Polski federacji IDO w Karczewie
– I miejsce w kategorii formacje disco dance kids na Mistrzostwach Europy federacji ZNTS w Łowiczu
– II miejsce w kategorii formacje disco show do 11 lat na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza w Białych Błotach

Rok 2013

– I miejsce w kategorii formacje disco dance juniorzy młodsi na Mistrzostwach Ekstraklasy federacji ZNTS 2013 w Łodzi
– I miejsce w kategorii formacje disco dance do 11 lat na Otwartych Mistrzostwach Mazowsza PFT w Józefowie

Rok 2012

– Mistrzostwo Świata w kategorii formacje disco dance juniorzy młodsi na Mistrzostwach Świata IFMD w Veszprem na Węgrzech
– III miejsce w kategorii mini formacje disco dance juniorzy młodsi na Mistrzostwach Świata IFMD w Veszprem na Węgrzech
– Mistrzostwo Polski w kategorii formacje disco dance juniorzy młodsi na Mistrzostwach Polski ZNTS w Teresinie
– II miejsce w kategorii formacje disco show do 11 lat na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Białych Błotach
– II miejsce w kategorii mini formacje disco show do 11 lat na Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Białych Błotach
– II miejsce w kategorii formacje disco show do 11 lat na Otwartym Pucharze Polski w Tańcu Nowoczesnym w Inowrocławiu

Rok 2011

– I miejsce w kategorii formacje Street Dance Revue juniorzy młodsi na Mistrzostwach Ekstraklasy ZNTS w Białych Błotach
– I miejsce w kategorii formacje Disco Dance do 11 lat  na XII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza
– I i II miejsce w kategorii miniformacje Disco Dance do 11 lat na XII Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza
– mistrzostwo świata w kat. formacje street dance revue juniorów młodszych, I wicemistrzostwo świata w kategorii formacje disco dance juniorów młodszych, I i II wicemistrzostwo świata w kategorii miniformacje disco dance juniorów młodszych na Mistrzostwach Świata IFMD w Veszprem na Węgrzech

Rok 2010

– I miejsce w kategorii disco dance na XI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza
– III miejsce mini formacji w kat. disco dance na XI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza
– I miejsce w kategorii disco dance na Otwartych Mistrzostwach Polski IFMD w Łodzi
– II i III miejsce mini formacji w kat. disco dance na Otwartych Mistrzostwach Polski IFMD w Łodzi
– Mistrzostwo Świata IFMD w kategorii  formacje disco dance juniorów młodszych
– II miejsce na Otwartym Pucharze Polski w Inowrocławiu w kategorii disco show
– I miejsce w kategorii formacje disco dance juniorzy młodsi na Mistrzostwach Ekstraklasy ZNTS w Tańcu Sportowym w Teresinie
– II i III miejsce w kategorii miniformacje disco dance juniorzy młodsi na Mistrzostwach Ekstraklasy ZNTSw Tańcu Sportowym w Teresinie

Rok 2009

– I miejsce w kategorii disco dance na X Ogólnopolskim Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza
– I miejsce na Otwartym Pucharze Polski w Inowrocławiu
– I miejsce mini formacji na Otwartym Pucharze polski w Inowrocławiu
– złote skrzydła na Ogólnopolskim Meetingu Zespołów Tańca Nowoczesnego w Poznaniu  “Flying Dancemania”
– I, II i III miejsce mini formacji na turnieju Open Poland w Warszawie
– udział w nagraniu teledysków MINI ABBY dla stacji MINI MINI

Rok 2008

– I miejsce formacji w kategorii disco dance w otwartym pucharze Polski w Inowrocławiu
– I miejsce formacji mini Luzik w kategorii disco dance w otwartym pucharze Polski w Inowrocławiu
– II miejsce formacji maxi Luzik w kategorii disco dance w otwartym pucharze Polski
– I miejsce formacji mini Luzik w kategorii disco dance na ogólnopolskim turnieju tańca nowoczesnego w Sochaczewie
– II miejsce formacji maxi Luzik w kategorii disco dance na ogólnopolskim turnieju tańca nowoczesnego w Sochaczewie
– występ dla Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej. Po raz pierwszy w Europie, w Warszawie odbył się Światowy Szczyt Rodziny. Organizatorem głównym była Światowa Organizacja ds. Rodziny, a patronat w Polsce objęły Fundacja “Porozumienie bez Barier” Jolanty Kwaśniewskiej oraz Krajowe Centrum ds. AIDS. LIDEX.

Rok 2007

– I miejsce formacji na Mistrzostwach Polski w stylu disco dance
– IV miejsce miniformacji na Mistrzostwach Polski w stylu disco dance

Rok 2006

– II miejsce na Mistrzostwach Polski w stylu disco dance
– IV miejsce dla Agaty Ganclerz i Lan Mai na Mistrzostwach Polski w stylu disco dance

Rok 2005

– III miejsce formacji na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu disco dance
– III miejsce Oliwii Berkowskiej na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu disco dance
– III miejsce Oliwii Berkowskiej w hip hopie
– II miejsce Oliwii Berkowskiej w disco dance na Otwartych Mistrzostwach Polski
– II miejsce Oliwii Berkowskiej w hip hopie na Otwartych Mistrzostwach Polski

Rok 2004

– III miejsce formacji na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu disco dance
– I miejsce miniformacji na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu disco dance
– I miejsce miniformacji na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu hip hop

Rok 2003

– I miejsce formacji na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu hip hop
– VI miejsce formacji na Mistrzostwach Europy Dzieci w stylu hip hop
– II miejsce miniformacji na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu hip hop
– V miejsce miniformacji na Mistrzostwach Europy Dzieci w stylu hip hop
– II miejsce dla Dominiki Dąbkowskiej i Marty Skrętowskiej na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu hip hop
– III miejsce dla Dominiki Dąbkowskiej i Marty Skrętowskiej na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu disco dance
– V miejsce dla Dominiki Dąbkowskiej i Marty Skrętowskiej na Mistrzostwach Europy Dzieci w stylu hip hop
– III miejsce dla Justyny Nakrajnik i Sonii Szuby na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu hip hop
– II miejsce dla Dominiki Dąbkowskiej na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu hip hop
– IV miejsce dla Dominiki Dąbkowskiej na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu disco dance

Rok 2002

– II miejsce formacji na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu disco dance
– I miejsce formacji na International Polish Trophy Dzieci w stylu disco dance
– I miejsce formacji na Otwartych Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu disco dance
– VI miejsce formacji na Mistrzostwach Świata Dzieci w stylu disco dance
– III miejsce dla Dominiki Dąbkowskiej i Marty Skrętowskiej na International Polish Trophy Dzieci w stylu disco dance

Rok 2001

– V miejsce na Mistrzostwach Polski Dzieci w stylu disco dance

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Egurrola Dance Studio

Wybierz swoją lokalizację

Warszawa

  • Blue City

    Al Jerozolimskie 179
  • Bródno

    GALERIA RENOVA, ul. Rembielińska 20
  • Ochota

    ul. Żwirki i Wigury 99A
  • Praga

    UL. OSTROBRAMSKA 75C
  • Śródmieście

    Al. Jerozolimskie 91
  • Tarchomin

    GALERIA PÓŁNOCNA, ul. Światowida 17
  • Wawer

    FERIO WAWER, ul. Szpotańskiego 4

Konstancin-Jeziorna

Łódź

Grodzisk Mazowiecki

Wrocław

Kraków

Katowice