Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w Startowa.

Zapisz się na kurs

Wybierz odpowiednie parametry i wyświetl ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.
Uwaga! Prosimy o wysłanie zgłoszenia “ZAPISY” przed wzięciem udziału w pierwszych zajęciach.
Nazwa grupy Dni Styl Poziom Instruktor Termin najbliższych zajęć Cennik Zapisy
Kursy regularne
3 LATA
BLUE-B5 sobota 10:15 do 11:00
ZABAWY Z TAŃCEM I MUZYKĄ poziom I - wprowadzający Wielgosz Justyna 2021 - 12 - 11Zobacz cennik
BLUE-B2 wtorek 17:15 do 18:00
ZABAWY Z TAŃCEM I MUZYKĄ poziom I - wprowadzający Kubicka Joanna 2021 - 12 - 14Zobacz cennik
4-5 lat
BLUE-MGIMDANCE2 sobota 10:00 do 12:00
GIMNASTYKA + TANIEC poziom II - podstawowy Wielgosz Justyna/ Kołodziejczak Adam 2021 - 12 - 11Zobacz cennik
BLUE-M6 sobota 10:00 do 11:30
TANIEC NOWOCZESNY poziom II - podstawowy Cichocka Julia 2021 - 12 - 11Zobacz cennik
BLUE-MBALET3 niedziela 10:00 do 11:30
BALET poziom I - wprowadzający Kochańska Julia 2021 - 12 - 12Zobacz cennik
BLUE-MBALET1 sobota 09:45 do 11:15
BALET poziom I - wprowadzający Szuba Julia 2021 - 12 - 11Zobacz cennik
BLUE-MGIMDANCE1 czwartek 16:15 do 18:15
GIMNASTYKA + TANIEC poziom I - wprowadzający Kubicka Joanna/ Kołodziejczak Adam 2021 - 12 - 09Zobacz cennik
BLUE-M1 poniedziałek 16:45 do 18:15
TANIEC NOWOCZESNY poziom III - ponadpodstawowy Cichocka Julia 2021 - 12 - 13Zobacz cennik
BLUE-MBALET2 środa 17:30 do 19:00
BALET poziom I - wprowadzający Szuba Julia 2021 - 12 - 08Zobacz cennik
BLUE-MGIMDANCE3 niedziela 11:30 do 13:30
GIMNASTYKA + TANIEC poziom I - wprowadzający Zubrzycka-Pakulska Katarzyna/ Kaczmarek Damian 2021 - 12 - 12Zobacz cennik
BLUE-M3 środa 16:00 do 17:30
TANIEC NOWOCZESNY poziom I - wprowadzający Szuba Julia 2021 - 12 - 08Zobacz cennik
BLUE-M4 niedziela 10:45 do 12:15
TANIEC NOWOCZESNY poziom I - wprowadzający Nesterova Ekaterina 2021 - 12 - 12Zobacz cennik
BLUE-M5 poniedziałek 17:00 do 18:30
TANIEC NOWOCZESNY poziom II - podstawowy Wielgosz Justyna 2021 - 12 - 13 Zobacz cennik Brak miejsc
6-8 lat
BLUE-D2 piątek 17:00 do 19:00
TANIEC NOWOCZESNY poziom I - wprowadzający Moreń Natalia 2021 - 12 - 10Zobacz cennik
BLUE-D6 sobota 13:45 do 15:45
TANIEC NOWOCZESNY poziom IV - średnio zaawansowany Cichocka Julia 2021 - 12 - 11Zobacz cennik
BLUE-D8 sobota 13:45 do 15:45
TANIEC NOWOCZESNY poziom II - podstawowy Wielgosz Justyna 2021 - 12 - 11Zobacz cennik
BLUE-D11 poniedziałek 18:30 do 20:30
TANIEC NOWOCZESNY poziom II - podstawowy Wielgosz Justyna 2021 - 12 - 13Zobacz cennik
BLUE-DBALET1 sobota 11:15 do 13:15
BALET poziom II - podstawowy Szuba Julia 2021 - 12 - 11Zobacz cennik
BLUE-DAKRODANCE1 czwartek 18:30 do 20:30
AKROBATYKA + TANIEC poziom II - podstawowy Kubicka Joanna/ Kołodziejczak Adam 2021 - 12 - 09Zobacz cennik
BLUE-DAKRO2 czwartek 17:15 do 18:30
AKROBATYKA poziom II - podstawowy Kołodziejczak Adam 2021 - 12 - 09Zobacz cennik
BLUE-DKBALET1 środa 19:00 do 20:30
sobota 13:45 do 15:15
BALET poziom IV - średnio zaawansowany Szuba Julia 2021 - 12 - 08Zobacz cennik
BLUE-D3 sobota 11:30 do 13:30
TANIEC NOWOCZESNY poziom III - ponadpodstawowy Cichocka Julia 2021 - 12 - 11Zobacz cennik
BLUE-DAKROHH1 niedziela 12:30 do 15:00
AKROBATYKA + HIP HOP poziom I - wprowadzający Zubrzycka-Pakulska Katarzyna/ Kaczmarek Damian 2021 - 12 - 12Zobacz cennik
BLUE-DHH3 środa 17:00 do 19:00
HIP HOP poziom I - wprowadzający Zubrzycka-Pakulska Katarzyna 2021 - 12 - 08Zobacz cennik
BLUE-D10 niedziela 10:30 do 12:30
TANIEC NOWOCZESNY poziom I - wprowadzający Zubrzycka-Pakulska Katarzyna 2021 - 12 - 12Zobacz cennik
BLUE-D1 wtorek 18:00 do 19:30
czwartek 18:00 do 19:30
TANIEC NOWOCZESNY poziom V - zaawansowany Moreń Natalia 2021 - 12 - 09Zobacz cennik
BLUE-DAKRODANCE2 sobota 11:00 do 13:30
AKROBATYKA + TANIEC poziom III - ponadpodstawowy Wielgosz Justyna/ Kołodziejczak Adam 2021 - 12 - 11Zobacz cennik
BLUE-DAKRODANCE3 sobota 12:00 do 14:30
AKROBATYKA + TANIEC poziom I - wprowadzający Kochańska Julia/ Kołodziejczak Adam 2021 - 12 - 11 Zobacz cennik Brak miejsc
9-12 LAT
BLUE-KAKRODANCE2 sobota 13:15 do 15:45
AKROBATYKA + TANIEC poziom II - podstawowy Marchwińska Kamila/ Kołodziejczak Adam 2021 - 12 - 11Zobacz cennik
BLUE-KJAZZ1 poniedziałek 17:00 do 18:15
środa 17:00 do 18:15
JAZZ poziom II - podstawowy Jezierska Klaudia 2021 - 12 - 08Zobacz cennik
BLUE-K2 wtorek 19:30 do 21:00
czwartek 19:30 do 21:00
TANIEC NOWOCZESNY poziom V - zaawansowany Moreń Natalia 2021 - 12 - 09Zobacz cennik
BLUE-K1 środa 19:00 do 21:00
TANIEC NOWOCZESNY poziom V - zaawansowany Chmurzyńska Małgorzata 2021 - 12 - 08Zobacz cennik
BLUE-K3 wtorek 19:15 do 21:15
TANIEC NOWOCZESNY poziom III - ponadpodstawowy Kubicka Joanna 2021 - 12 - 14Zobacz cennik
BLUE-KAKRODANCE1 poniedziałek 18:00 do 19:45
sobota 15:45 do 17:00
AKROBATYKA + TANIEC poziom IV - średnio zaawansowany Kołodziejczak Adam/ Zaichanka Anhelina 2021 - 12 - 11Zobacz cennik
BLUE-DKBALET1 środa 19:00 do 20:30
sobota 13:45 do 15:15
BALET poziom IV - średnio zaawansowany Szuba Julia 2021 - 12 - 08Zobacz cennik
BLUE-K12 środa 18:00 do 20:00
TANIEC NOWOCZESNY poziom II - podstawowy Zaichanka Anhelina 2021 - 12 - 08Zobacz cennik
BLUE-KJAZZ2 wtorek 18:45 do 20:45
JAZZ poziom I - wprowadzający Szuba Julia 2021 - 12 - 14Zobacz cennik
BLUE-KLAKRO2 niedziela 10:00 do 11:30
AKROBATYKA poziom I - wprowadzający Kaczmarek Damian 2021 - 12 - 12Zobacz cennik
BLUE-KHH4 czwartek 18:30 do 20:30
HIP HOP poziom I - wprowadzający Ociepka Karol 2021 - 12 - 09Zobacz cennik
BLUE-KHH3 środa 19:00 do 21:00
HIP HOP poziom I - wprowadzający Zubrzycka-Pakulska Katarzyna 2021 - 12 - 08Zobacz cennik
BLUE-KHH6 poniedziałek 17:00 do 19:00
HIP HOP poziom I - wprowadzający Partyka Aleksandra 2021 - 12 - 13Zobacz cennik
BLUE-K7 sobota 12:00 do 14:00
TANIEC NOWOCZESNY poziom I - wprowadzający Marchwińska Kamila 2021 - 12 - 11Zobacz cennik
BLUE-K4 piątek 16:30 do 18:30
TANIEC NOWOCZESNY poziom I - wprowadzający Spahić-Fergińska Dominika 2021 - 12 - 10Zobacz cennik
BLUE-KLAKRO1 czwartek 19:30 do 21:00
AKROBATYKA poziom II - podstawowy Kołodziejczak Adam 2021 - 12 - 09Zobacz cennik
BLUE-K8 piątek 19:00 do 21:00
TANIEC NOWOCZESNY poziom I - wprowadzający Moreń Natalia 2021 - 12 - 10Zobacz cennik
BLUE-KHH1 piątek 19:15 do 21:15
HIP HOP poziom III - ponadpodstawowy Zubrzycka-Pakulska Katarzyna 2021 - 12 - 10Zobacz cennik
BLUE-K6 sobota 10:00 do 12:00
TANIEC NOWOCZESNY poziom IV - średnio zaawansowany Marchwińska Kamila 2021 - 12 - 11 Zobacz cennik Brak miejsc
JAZZ ONE KIDS poniedziałek 18:15 do 20:15
środa 18:15 do 20:15
sobota 11:00 do 12:00
sobota 12:00 do 13:00
JAZZ zespoły Jezierska Klaudia 2021 - 12 - 08 Zobacz cennik Grupa zamknięta
SWAGG KIDS poniedziałek 18:00 do 20:00
czwartek 18:00 do 20:00
sobota 15:15 do 16:15
sobota 16:15 do 17:15
HIP HOP zespoły Koruba Klaudia 2021 - 12 - 09 Zobacz cennik Grupa zamknięta
LUZIK 1 wtorek 18:00 do 20:00
czwartek 18:00 do 20:00
piątek 17:00 do 18:15
piątek 18:15 do 19:30
TANIEC NOWOCZESNY zespoły Spahić-Fergińska Dominika 2021 - 12 - 09 Zobacz cennik Grupa zamknięta
LUZIK 2 wtorek 16:30 do 18:00
czwartek 16:30 do 18:00
sobota 10:00 do 11:00
sobota 11:00 do 12:00
niedziela 14:00 do 15:00
niedziela 15:00 do 16:00
niedziela 17:00 do 18:00
TANIEC NOWOCZESNY zespoły Moreń Natalia 2021 - 12 - 09 Zobacz cennik Grupa zamknięta

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

Egurrola Dance Studio

Wybierz swoją lokalizację

Warszawa

  • Blue City

    Al Jerozolimskie 179
  • Bródno

    GALERIA RENOVA, ul. Rembielińska 20
  • Ochota

    ul. Żwirki i Wigury 99A
  • Praga

    UL. OSTROBRAMSKA 75C
  • Śródmieście

    Al. Jerozolimskie 91
  • Tarchomin

    GALERIA PÓŁNOCNA, ul. Światowida 17
  • Wawer

    FERIO WAWER, ul. Szpotańskiego 4

Konstancin-Jeziorna

Łódź

Grodzisk Mazowiecki

Wrocław

Kraków

Katowice